کتاب کار پیش دبستانی

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

از آنجایی که آموزش به انسانها از سنین کودکی توصیه شده است، کتابی که معرفی خواهد شد سعی در ارائه مطالبی جهت آموزش کودکان سه تا شش سال دارد.

...

کنترل کیفی در بیوشیمی و الایزا ویژه آزمایشگاههای پزشکی

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۵

کیفیت در آزمایشهای انجام شده برای تشخیص بیماری باید بسیار بالا باشد، لذا در آزمایشگاهها باید کنترل کیفت به بهترین نحو انجام شود. کتاب حاضر علاوه بر بررسی عوامل موثر در کیفیت، در مورد نحوه کنترل کیفی در آزمایشگاه سخن میگوید.

...

همراه کارشناس جیبی

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۵

 از نیازهای همیشگی انسان مسکن میباشد و اگر این نیاز به مشکلاتی برخورد، بهترین راه حل آن به شیوه قانونی و از طریق کارشناسان مربوطه است. کتابی که معرفی خواهد شد به موضوعات مسکن، تعاریف و مشکلات و رفع آنها میپردازد.

...

نسخه شفا بخش، قرار گاه کار با وزارت جوانان، اشتغال و کارآفرینی

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۵

موضوع بیکاری نیروی آماده به کار در کشور مسئله‌ی تازه‌ای نیست و يکی از موضوعات مهم و تأثیرگذار در تصمیمات خرد و کلان کشوری است، کتابی که معرفی میشود به مواردی در مورد کارآفرینی و راههایی برای رفع بیکاری میپردازد.

...

مجموعه نمایشنامه های کلاغ سیاه

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۵

پرواز ما روزی فرا خواهد رسید، لحظه‌ای در همین حوالی که اطراف را پرسه میزند ما پر خواهیم گشود به عمق خانه‌های متروک، مجنون‌وار در پی ساغری شکسته که به زمین سپرده شده، ما مست میشویم روزی از حضور خدا در فصل پرواز کلاغ ها از باغی که پائیز را عروس خود میداند.

...

گفتگوهایم با مهربانو

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۵

نوشتن خاطرات همیشه لذت بخش بوده و دلنشین‌تر و جذاب‌تر از آن شنیدن و خواندن خاطرات کسانی است که آنها را تعریف میکنند. کتاب حاضر در بردارنده خاطراتی از کودکی تا جوانی نویسنده‌ای تواناست.

...

شناخت و فضائل امام علی (ع)

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

نگاه به علی علیه السلام، و ذکر و یاد او عبادت است و خداوند ایمان هیچ بنده ای را نمیپذیرد مگر با ولایت و دوستی او و بیزاری از دشمنانش.

...

اصول و تکنیک های نمونه برداری در آزمایشگاه میکروب شناسی مواد غذایی به انضمام کلیات قارچ شناسی مواد غذایی

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

داشتن آگاهی هرچه بیشتر بهمنظور دستیابی به اصول صحیح تغذيه و دانش کافی در زمینه کنترل آلودگی و فساد مواد غذايی جهت ممانعت از بروز بیماریها و مسمومیتهای ناشی از مواد غذايی میتواند در حفظ سلامت جامعه نقش مهمی را ايفا نمايد.

...

قورقوری و مار شکمو

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

یکی از این شیوه‌های آموزش درس زندگی به کودکان از طریق کتاب خواندن است. کتاب حاضر که برای کودکان نوشته شده است با هدف آموزش گوش دادن به حرف بزرگترها به چاپ رسیده است.

...

کلیدهای بهشت درون

  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۲۱

انسانی که جانشین خدا روی زمین است، از جایگاه خود تنزل یافته و حال نابود کردن زمین و آسمان و نابود سازی خود و هم‌نوع خویش است. کتاب حاضر مقدمه‌ای برای بازگشت به آن جایگاه بلند و بهشت درون خویش است.

...